Medarbetare

VD

Mikael Tornbjörk
Tel: 070-996 15 90

Ekonomi

Monica Samuelsson
monica.samuelsson@sorling-ilsbo.se
Tel: 018-34 98 91

Marknadschef

Jerry Wannberg
jerry.wannberg@sorling-ilsbo.se
Tel: 076-135 28 25

Marknad

Christer Saax
Ansvar försäljning norra Sverige,
Värmland, Dalarna, Uppsala län,
Göteborg, export
christer.saax@sorling-ilsbo.se
Tel: 070-370 35 27, 018-34 98 94

Peter Jansson
Ansvar försäljning södra Sverige,
Örebro, Västmanland och
Sörmlands län
peter.jansson@sorling-ilsbo.se
Tel: 070-674 49 55, 018-34 98 88

Service

Tore Airijoensuu
service@sorling-ilsbo.se
Tel: 070-690 89 46

Reklamationer

Andreas Larsson
andreas.larsson@sorling-ilsbo.se
Tel: 018-34 98 93

Inköpschef

Carl Pilblad
carl.pilblad@sorling-ilsbo.se
Tel: 076-1300197

Lager & Reservdelar

logistics@sorling-ilsbo.se
Knivsta Tel: 018-34 98 95, 073 0631214
Enånger Tel: 0650-768 80

Plats och Produktionschef  (Enånger)

Daniel Fernlund
daniel.fernlund@sorling-ilsbo.se
Tel: 070-254 2 720

Produktions och Teknikchef (Knivsta)

Andreas Larsson
andreas.larsson@sorling-ilsbo.se
Tel: 018-34 98 93